امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

لیپوست

 لیپوست نام یکی از دستگاه های نوین لاغری و نسل جدید دستگاه لیپوماتیک می باشد که توانایی شگرفی در تخلیه چربی های موضعی از بدن دارد .این تکنولوژی مدرن ترین و بهترین روش پیکرتراشی در سال 2016 میلادی معرفی شده است .شما می توانید با استفاده از این دستگاه تناسب اندام و زیبایی را تجربه کنید .این دستگاه دارای مجوز های لازم از سازمان غذا و داروی آمریکا و همچنین وزارت بهداشت می باشد .این دستگاه با دارا بودن تمامی مزایای دستگاه بادی جت به علت قدرتمند تر بودن نسبت به این دستگاه در تخلیه حجم عظیمی از چربی ها نوین ترین روش درمان چاقی شناخته شده است .

ليپوست نسل جديد دستگاههاي ليپوماتيك است و تمامي مزاياي باديجت را دارد با اين تفاوت كه قدرت بيشتري از دستگاه باديجت پيدا كرده است و براي بيماراني كه حجم چربي بيشتري دارند مناسب تر است.

مزايا:

١.همانند بادي جت كاملا بي خطر بوده و هيچگونه عوارضي را براي زيبا جو همراه ندارد.

٢.كمترين ميزان درد و تورم در اين روش وحود دارد.

٣.مانند باديجت چربي استخراج شده در اين روش كاملا زنده و با كيفيت است.

 

مکانیسم عملکرد دستگاه لیپوست به چه صورت می باشد ؟

برای لاغری لیپوست از تکنیکی خاص و منحصر بفرد پیروی می کند .تکنیک T.L.A در زمان تزریق و تکنیک وایبرشن با کمک حرکات رفت و برگشت میکروسکوپی سبب تخلیه چربی از ناحیه تحت درمان می شود .این مکانیسم سبب می شود چربی ها به صورت همگن از ناحیه مورد نظر جدا شود و از گلوله شدن چربی ها در منطقه تحت درمان جلوگیری می شود .این تکنیک همانند روش لیپوماتیک می تواند چربی ها را به صورت زنده از بدن استخراج کرده و امکان تزریق مجدد چربی به سایر نقاط بدنتان بدون نیاز به شست و شو و سانتریفیوژ جهت حجیم سازی را برایتان میسر سازد .

 

عوارض لیپوست چیست؟

 

شما با مشاهده فیلم لیپوست متوجه می شوید که لاغری با این روش بدون بیهوشی انجام گرفته است و عوارض لیپوست در نتیجه بسیار ناچیز می باشد .احتمال آمبولی پس از انجام این روش بسیار پایین بوده و ظرف مدت 48 ساعت می توانید فعالیت های عادی زندگی خود را از سر گیرید .این روش با ایجاد درد ،کبودی و تورم بسیار کم بهبودی عوارض لیپوست در نتیجه بسیار ناچیز می باشد .ا بوده و ظرف مدت 48 ساعت می توانید فعالیت های عادی زندگی خود را از سر گیرید .این روش با ایجاد درد ،کبودی و تورم بسیار کم بهترین راه نوین جهت لاغری عنوان می شود.

 

از این دستگاه می توان برای تخلیه چربی از چه مناطقی استفاده کرد؟

 1. سینه
 2. ران
 3. شکم
 4. پهلو
 5. بازو
 6. باسن

 

استفاده از لیپوست جهت تخلیه چربی ها چه مزایایی را به همراه دارد؟

 1. برداشت چربی ها به صورت زنده و استفاده مجدد از چربی ها جهت فرم دهی و حجیم ساختن سایر اندام های بدن
 2. عدم نیاز به دستگاه های جانبی دیگر مانند کمـپرسور هوا ، پمپ تزریق و ساکشن
 3. عدم نیاز به بیهوشی
 4. کارایی آسان و مفید
 5. تخلیه یکنواخت چربی از منطقه تحت درمان
 6. استفاده همزمان از دو تکنولوژی ویبریشن و ساکشن
 7. امکان تنظیم دمای محلول تامونست با دمای بدن بیمار
 8. تزریق یکنواخت با بهره مندی از infiltration
 9. کاملا ایمن و بدون عارضه
 10. دارای درد بسیار کم

 

معرفی کامل ساختمان دستگاه لیپوست

 

بدنه اصلی دستگاه لیپوست دارای یک پمپ آسپیراسیون قوی Vacusat با دو ظروف مکش 3 لیتر و متغیر برای بیشترین مقدار می باشد . این پمپ می تواند توسط پدال پایه یا سوئیچ  روشن ،خاموش در آن واحد کنترل شود. پمپ نفوذ پذیری لیپوست برای تزریق سریع مایعات tumescent قبل از لیپوساکشن طراحی شده است. سرعت جریان سیال می تواند از 0 تا 300 میلی لیتر در دقیقه تنظیم شود و میزان مایع پیش تنظیم شده را می توان در کنترل پنل برنامه ریزی کرد، که اجازه می دهد اپراتور مقدار سیال تزریق شده برای هر منطقه بدن را کنترل کند. صفحات گرمایش مایع اختیاری را می توان به سیستم لیپوساکشن متصل کرد و قدرت لیپوست را می توان با پدال پایه برای کنترل جراح بیشتر کنترل کرد.سیستم Vibrasat Power Aesisted Liposuction (PAL) که در سمت راست بالای تصویر زیر نشان داده شده است از 3000-5000 دور در دقیقه قابل تنظیم می باشد . کانول لیپوساکشن با کمک به حرکت کانول ها در شکستگی بافت های چربی و فیبرینی نقش موثری دارد. کانول لیپوساکشن با کشش دستی بر روی دستگیره (همانطور که در زیر نشان داده شده است) نصب شده است. در این دستگاه طیف وسیعی از کانول ها با انواع سبک نوک، عرض و طول در دسترس است

سوالات متداول:

١.چه افرادي مناسب پيكرتراشي وتخليه چربيهاي موضعي هستند؟

افرادي كه از چربيهاي اضافه در ناحيه شكم و پهلوها و رانها و پشت سوتين و بازوها رنج ميبرند ميتوانند از اين روشها استفاده كنند.

 

٢.اين روشها تا چه ميزان امنيت دارد؟چه خطراتي دارد؟

روشهاي بادي جت و ليپوست هيچگونه خطر و عارضه اي ندارد.البته روشهاي قديميتر ( كه بعضا هنوز انجام ميشود)مانند ليپوساكشن سنتي يا ليزر ليپوليزها بعضا با خطراتي همراه بود ولي در روشهاي جديد هيچگونه خطري بيماررا تهديد نميكند البته توجه داشته باشيد كه تمامي اين عملها بايد در اتاق عمل مجهز واستريل مركز جراحي يا بيمارستان انجام شود.و در مطبها و كلينيكها ممنوع است.

 

٣.آيا اين عملها احتياج به بيهوشي دارد؟

خير عملها توسط بي حسي موضعي و در بعضي موارد مقداري خواب آوري و آراميخشي انجام ميگيرد.البته هنگام عمل متخصص بيهوشي بر بالين بيمار حضور دارد ودر صورت درخواست خود بيمار(برخي زيبا جويان ترجيح ميدهند كاملا بيهوش باشند)امكانات وشرايط بيهوشي كاملا مهيا است.

 

٤.تقسيم بندي نواحي به چه صورت است؟

الف:شكم و پهلوها(با يا بدون پشت سوتين)(با يا بدون بازوها)

ب.پشت سوتين و بازوها

ج.رانها

در هر جلسه ميتوان هركدام از نواحي الف تا ج را انجام داد(در يك جلسه)يعني شكم وپهلوها در يك جاسه،پشت سوتين و بازوها در يك جلسه،رانها هم در يك جلسه انجام خواهد شد.مگرنواحي مورد نظر چربي زيادي نداشته باشد كه ميتوان در يك جلسه نواحي بيشتري انجام داد مثلا شكم پهلوها پشت سوتين.

 

٥.تفاوت ليپوماتيك اولترازد و بادي جت و ليپوست در چيست؟

بادي جت و ليپوست در حال حاضر جديد ترين روشها هستند و مزايا به نسبت روشهاي قبلي شامل:

قدرت بيشتر چربي زدايي(ليپوست قدرتمندترين جدا كننده چربيها در دنياست)، درد ورو كبودي كمتر، ليفت پوست بهتر،عدم ايجاد چاله و پستي بلندي،عدم احتياج به ماساژهاي تخلیه دردناک

 

برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران ما تماس بگیرید و به صورت رایگان مشاوره شوید. تلفن 41936-021

کلینیک های تخصصی

وابسته به

رویان مو

سلامت

قیطریه :

قیطریه-تقاطع قیطریه و بلوار اندرزگو-کوچه خسرو جنوبی- انتهای کوچه پلاک 25

کلینیک زعفرانیه :

تهران-زعفرانیه-مقدس اردبیلي

شهرک غرب:

خیابان فخار مقدم

عمان

مسقط

کلینیک پوست و مو رویان شعبه کرمانشاه:

کرمانشاه-خیابان 22 بهمن-روبه روی مسجد کوکب رشیدی-طبقه فوقانی داروخانه دکتر لطفی

کلیه حقوق این سایت متعلق به رویان مو سلامتمی باشد.

Search

تماس