پیوند ریش

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پیوند ریش

 

پیوند ریش در مردان برای بازسازی مو در نواحی از صورت انجام می پذیرد که مو آن نواحی ریزش یا کم پشت شده است.  افزایش چشمگیری در تعداد مردانی که پیوند ریش را انتخاب می کنند؛ را شاهد هستیم .

و این روش کاشت ویژه تنها توسط مجرب ترین متخصصان انجام می پذیرد.  چندین دلیل برای چرایی مطالبه ی کاشت ریش وجود دارد که عبارتند از ریزش به دلیل عفونت یا بیماری پوستی؛ ژنتیکی یا اثر زخم در ریش که منجر به رشد گله به گله  یا ناقص شده است.

در مجموعه کلینیک های  رویان؛ دو تکنیک مختلف را برای کاشت ریش یعنی FUE (استخراج واحد فولیکولی) و FUT(پیوند واحد فولیکولی) را پیشنهاد می دهیم. FUE شامل برداشت فولیکولها از موهای سالم در سر و پیون آن در نواحی صوت می باشد که در این نواحی فقدان تراکم را شاهد هستیم و بیمار خواهان پر کردن آن می باشد. به طور کلی FUE روش برتر می باشد چرا که احتمال اسکار را کاهش میدهد. اما؛در FUT  نواری از پوست از بخش سالم سر از جمله پشت و کناره ها برداشت و این فولکولها به صورت از طریق تعدادی گرافت جابه جا میشود. متخصصین ما به شما این اطمینان را میدهند که کاشت دقیق از گرافت ها و ظاهری طبیعی با تمرکز اصلی بر زاویه و جهت داشته باشید.

هنگامی که پیوند ریش به پایان برسد و فولیکولهای جدید مو دوباره رشد کند؛ همان طور که مطلوب شما می باشد، ریش های جدید قابل اصلاح، کوتاه و تمیز شود؛ بدون اینکه کوچکترین طاسی یا ریزش گله ای را شاهد باشید. نتیجه  پیوند ریش ما دائمی بودند و تفاوت را می توانید فوری مشاهده کنید اما چند ماهی برای حصول به نتیجه ی نهایی زمان لازم است.

 

پیوند ریش

پیوند ریش؛ که به عنوان پیوند موی صورت نیز شناخته می شود یک شیوه ی پزشکی است برای افزایش تراکم ریش یا بازسازی موهای ریش از دست رفته، به کار می رود.

ریزش موی ریش

جای زخم، ژنتیک یا شرایط پزشکی از جمله تریکوتیلومانیا یا نوعی از عفونت پوستی از قبیل عفونت قارچی ممکن است منجر به ظاهری با موهای  گله به گله یا ریزش موی ریش شود. به پشتوانه ی مطالعات بیشماری پیشنهاد شده است که اغلب مردان با ریشی با موهای گله به گله یا عدم وجود موی ریش؛ افرادی خوشحال نیستند. به علاوه موی صورت ، در بعضی از فرهنگ ها نشانه ای از مردانگی است؛ بنابراین ریش اهمیت بالایی برای مردان دارد. به عنوان یک نتیجه؛ مردانی که از ریزش موهای ریش رنج می برند؛ شروع به یافتن راه حلی برای این دغدغه خواهند بود. امروزه به دلایل مرتبط به زیبایی، ده ها هزار نفر از مردم درخواست پیوند ریش هستند.

«پیوند ریش» فرصت عالی را برای تراکم و پر کردن ریش برای کسانی فراهم  میکند که آرزوی تغییر در ظاهر خود و بازسازی موی ریش خود دارند. پیوند رویش شیوه ای با کمترین تهاجم می باشد و بیمار در همان روز کاشت به منزل خود مراجعت کرده و به زندگی عادی خود بعد از چند روز بر می گردد.

کلینیک های تخصصی

وابسته به

رویان مو

سلامت

کلینیک تخصصی پوست و مو رویان :

تهران-قیطریه- بلوار اندرزگو

کلینیک تخصصی پوست و مو زعفرانیه :

تهران-زعفرانیه-مقدس اردبیلي

خانه لیزر رویان (پاسداران) :


تهران-پاسداران-ميدان هروي

شهرک غرب:

خیابان فخار مقدم

ستارخان:

خیابان حبیب الهی-روبروی داروخانه غرب تهران

عمان

مسقط

شیراز:

خیابان قصردشت،حدفاصل خیابان پوست چی و صورتگر، نبش کوچه10، طبقه دوم-تلفن:32300327-071 و 32349293-071

کلینیک تخصصی پوست و مو رویان شعبه کرمانشاه:

کرمانشاه-خیابان 22 بهمن-روبه روی مسجد کوکب رشیدی-طبقه فوقانی داروخانه دکتر لطفی

کلیه حقوق این سایت متعلق به رویان مو سلامتمی باشد.

Search

تماس