نرم افزار کاشت مو

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

 نرم افزار کاشت مو

نرم افزار کاشت مو که توسط رویان مو سلامت انتشار پیدا کرده است قابلیت محاسبه ی قیمت کاشت مو را در انواع مختلف کاشت مو نظیر: کاشت ابرو، کاشت ریش ، کاشت مو  را دارد. این نرم افزار خدمت نوین دیگری از رویان مو سلامت است که به هدف رضایت شما عزیزان و آگاهی نسبی از قیمت مناسب کاشت مو است.

شما در این نرم افزار می توانید قیمت کاشت موی خود را  نظیر: کاشت موی طبیعی، کاشت ابرو و... مشاهده کرده و از قیمت تقریبی آن مطلع گردید.بعد از اولین ورود به نرم افزار موبایل کاشت مو می توانید با وارد کردن اطلاعات خود می توانید وارد قسمت محاسبه ی قیمت کاشت مو بشوید. با کلیک بر روی هر قسمت و با انتخاب نواحی مورد نظر، گرافت مو و... به گام بعدی نرم افزار بروید. در گام بعدی بعد از ورود فیلد های سن، و تیک زدن ضمانت نامه بیمه ایران، پرداخت اقساطی، اتاق عمل VIP و... دکمه ی محاسبه را برای دیدن قیمت تقریبی کاشت مو بزنید.


توجه داشته باشید که با توجه به شماتیک بودن تصاویر داخل نرم افزار، قیمت پیشنهادی صرفا حدودی می باشد و جهت اطلاع از قیمت دقیق حضور شما در کلینیک و معاینه توسط متخصصین مجموعه الزامی می باشد. اگر نیاز به اطلاعات بیشتر درباره ی انواع روش های کاشت مو نظیر: FIT ، FUE ، اطلاع در مورد کاشت موی ارزان قیمت، تخفیف کاشت مو، پرداخت اقساطی کاشت مو و ... را می توانید روی دکمه ی "اطلاعات بیشتر" که در داخل نرم افزار تعبیه شده است، استفاده نمایید.

بدین منظور می توانید برای دانلود اپلیکیشن محاسبه کاشت مو رویان مو سلامت بر روی لینک زیر کلیک کرده و از قیمت مناسب کاشت مو، کاشت ابرو ، کاشت موی مردان، کاشت موی زنان و ... مطلع شوید.

دانلود نرم افزار محاسبه قیمت کاشت مو رویان مو سلامت

 

همچنین می توانید با شماره تلفن 41936-021 تماس حاصل کرده و با مشاورین ما صحبت نمایید. مشاوره در تلگرام، اینستاگرام، و... راه های ارتباطی دیگری است که می توانید با مشاوران ما در ارتباط باشید.

کلینیک های تخصصی

وابسته به

رویان مو

سلامت

قیطریه :

قیطریه-تقاطع قیطریه و بلوار اندرزگو-کوچه خسرو جنوبی- انتهای کوچه پلاک 25

کلینیک زعفرانیه :

تهران-زعفرانیه-مقدس اردبیلي

شهرک غرب:

خیابان فخار مقدم

عمان

مسقط

کلینیک پوست و مو رویان شعبه کرمانشاه:

کرمانشاه-خیابان 22 بهمن-روبه روی مسجد کوکب رشیدی-طبقه فوقانی داروخانه دکتر لطفی

کلیه حقوق این سایت متعلق به رویان مو سلامتمی باشد.

Search

تماس