هزینه کاشت ابرو

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

هزینه کاشت ابرو

می توان گفت کاشت ابرو از مواردی است که امروزه مورد توجه بسیاری قرار گرفته است. لذا مجموعه کلینیک های کاشت موی رویان که همواره در پی رضایت شما عزیزان در زمینه کاشت ابرو، کاشت مو، کاشت ریش و... است، این خدمت یعنی کاشت ابرو ارزان را با همکاری متخصصان مجرب به شما عزیزان ارائه می دهد. 

هزینه ی کاشت ابرو از جمله مواردی است که شاید در ابتدای پروسه ی کاشت در ذهن  خطور کند اما بایستی به این نکته توجه داشت که ملاک مهم در این گونه کاشت ها، کیفیت عمل کاشت مو (ابرو) است.

رویان مو سلامت مجموعه ای نام آشنا و مجبوب در بین مردم عزیز ایران است زیرا افرادی که به این مجموعه مراجعه می کنند، علاوه بر تهران بزرگ، از شهرها ، شهرستان ها و... نیز مراجعه می کنند. عواملی که سبب می شود این مجموعه با استقبال گسترده مواجه شود، کیفیت و تضمینی بودن، ضمانت نامه بیمه ایران، هزینه کاشت ابرو مناسب، تخفیف کاشت مو، پرداخت اقساطی کاشت مو، دارای چندین شعبه و ... است.

هزینه کاشت ابرو

قیمت و هزینه کاشت ابرو با توجه به عواملی تعیین می شود که در همین راستا رویان مو سلامت نرم افزاری را طراحی نموده است که می توانید هزینه کاشت ابروی خود را به صورت تقریبی مشاهده کنید.برای مشاهده و دانلود نرم افزار به صفحه اصلی سایت رویان رفته و روی اسلاید نرم افزار موبایل کلیک نمایید.

همچنین شما می توانید با مشاوران در مرکز تماس رویان مو سلامت صحبت نموده و اطلاعات تکمیلی  و سوالات خود را در این رابطه از آنان جویا شوید. بدین منظور با شماره تلفن 41936-021 تماس حاصل فرمایید.

 

کلینیک های تخصصی

وابسته به

رویان مو

سلامت

قیطریه :

قیطریه-تقاطع قیطریه و بلوار اندرزگو-کوچه خسرو جنوبی- انتهای کوچه پلاک 25

کلینیک زعفرانیه :

تهران-زعفرانیه-مقدس اردبیلي

شهرک غرب:

خیابان فخار مقدم

عمان

مسقط

کلینیک پوست و مو رویان شعبه کرمانشاه:

کرمانشاه-خیابان 22 بهمن-روبه روی مسجد کوکب رشیدی-طبقه فوقانی داروخانه دکتر لطفی

کلیه حقوق این سایت متعلق به رویان مو سلامتمی باشد.

Search

تماس