کاشت موی سر در رویان مو سلامت

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 

عمل کاشت و ترمیم مو، یک راه‌حل بلند مدت برای بازگرداندن موهای از دست رفته در سر،ابرو و صورت میباشد می‌باشد.روش‌ها و متد های جدید در کلینیک رویان مو سلامت برای عمل کاشت موی طبیعی سر ، این امکان را فراهم می‌کنند که فرد موهای ازدست‌رفته را به‌وسیله  موهای طبیعی و در حال رشد خود، پر کند که یکی ازجدید ترین متد ها در این زمینه روش superfue میباشد؛  بنابراین نتایج کاشت مو با  روش  Superfueکاملاً طبیعی بوده و باعث بهبود ظاهر شخص و افزایش اعتمادبه‌نفس او می‌شود.

تکنیک‌های به‌کاربرده شده برای کاشت مو و درمان ریزش مو در رویان مو سلامت در روش  Super fue  به شرح زیر میباشد

Super fue  :جدید ترین متد روز دنیا میباشد  که بر خلاف روش های دیگر فاقد برش می باشد و ردی از خود بجا نمی گزاراد همچنین این روش پنج برابر تراکم بیشتر مو را به شما عزیزان ارائه میدهد 

در کلینیک رویان مو سلامت، تمامی استانداردهای جهانی رعایت شده است. همچنین برای آسوده کردن خاطر شما عزیزان کلینیک رویان مو سلامت بیمه نامه ی ایران را به شما عزیزان ارائه مینماید.

 

بیماران می‌توانند فوراً پس از درمان، طرح کلی خط موی خود را مشاهده کنند. ریزش موی کاشته شده و  موی ابرو در چند هفته پس از درمان طبیعی است، اما پس‌ازاین ریزش اولیه، مو دوباره قوی و سالم رشد می‌کند و برای همیشه باقی می‌ماند. نتایج را در حدود پنج  هفته پس از درمان می‌توان مشاهده کرد و نتایج کامل در حدود پنج ماه پس از درمان نمایان خواهد شد.

برای اطلاعات تکمیلی و مشاوره رایگان در رابطه با خدمات، هزینه ها و... با شماره تلفن 41936-021 تماس حاصل فرمایید.

کلینیک های تخصصی

وابسته به

رویان مو

سلامت

قیطریه :

قیطریه-تقاطع قیطریه و بلوار اندرزگو-کوچه خسرو جنوبی- انتهای کوچه پلاک 25

کلینیک زعفرانیه :

تهران-زعفرانیه-مقدس اردبیلي

شهرک غرب:

خیابان فخار مقدم

عمان

مسقط

کلینیک پوست و مو رویان شعبه کرمانشاه:

کرمانشاه-خیابان 22 بهمن-روبه روی مسجد کوکب رشیدی-طبقه فوقانی داروخانه دکتر لطفی

کلیه حقوق این سایت متعلق به رویان مو سلامتمی باشد.

Search

تماس