بهترین روش کاشت مو

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

بهترین روش کاشت مو دغدغه ای است که ذهن خیلی از شما عزیزان را درگیر خود کرده است. در این مقاله می خواهیم شما را باروش های کاشت مو آشنا کنیم. روش هایی که برای کاشت مو استفاده می شود را در ادامه بررسی می کنیم:

کاشت مو به روش Super FUE از جدید ترین و پر قدرت ترین متد های کاشت مو می باشد. در Super FUE شما بدون بیهوشی انجام می شود.از ویژگی های روش Super FUE میتوان به موارد زیر اشاره نمود: 

1-این روش بدون برش،خونریزی و جای زخم میباشد

2-در این روش 5 برابر تراکم بیشتر رامشاهده میکنیم که در مقایسه  با روش های FIT ، FUT و SUT بسیار چشمگیر تر و قدرتمند تر عمل میکند

3-انجام کاشت مو با بکار گیریبدستگاه هوشمند  که قابلیت اسکن و شناسایی موههای ضخیم و چند ریشه که مناسب جهت کاشت مو می باشد را دارد و بدون هیچ کونه آسیبی به ریشه مو هها عمل برداشت مو را با دقت فراوان انجام میدهد که نتیجه کار با این دستگاه  باعث ایجاد تراکم موههای کاشته شده به میزان 3 – 4 برابر نسبت به روشهای سنتی گذشته می باشد .

4-امکان کامل کاشت مو فقط در 1 روز بدون نیاز به جلسات ترمیمی و مجدد

5-امکان طراحی چهره شما قبل از عمل

و.......

 

کاشت مو با روش FIT:

FIT یکی از این روش ها کاشت مو است که از حدود 15 سال پیش در آمریکا اجرا می شد و از آن زمان مورد استقبال قرار گرفته است. کاشت مو به روش FIT به صورت بدون بیهوشی انجام می شود که این از مزایای کاشت مو FIT است. در این روش که FIT نام دارد روش متعارفی است که توسط متخصصین کاشت موی رویان مو سلامت برای شما عزیزان انجام می شود.

کاشت مو با روش FUT:
این روش یعنی FUT بسیار شبیه به FIT است که اکثر شما عزیزان تصور می کنید که این روش یعنی FIT و FUT یکی هستند در صورتی که این گونه نیست. در روش FUT از تجهیزات پیشرفته تری استفاده می شود . همچنین زمان کاشت با این روش در یک جلسه کمتر می باشد. بیمار در این روش هوشیاری کامل دارد و پزشک متخصص رویان مو سلامت، کاشت موی طبیعی شما را انجام می دهد.

برای اطلاعات تکمیلی و مشاوره رایگان در رابطه با خدمات، هزینه ها و... با شماره تلفن 41936-021 تماس حاصل فرمایید.
 

کلینیک های تخصصی

وابسته به

رویان مو

سلامت

قیطریه :

قیطریه-تقاطع قیطریه و بلوار اندرزگو-کوچه خسرو جنوبی- انتهای کوچه پلاک 25

کلینیک زعفرانیه :

تهران-زعفرانیه-مقدس اردبیلي

شهرک غرب:

خیابان فخار مقدم

عمان

مسقط

کلینیک پوست و مو رویان شعبه کرمانشاه:

کرمانشاه-خیابان 22 بهمن-روبه روی مسجد کوکب رشیدی-طبقه فوقانی داروخانه دکتر لطفی

کلیه حقوق این سایت متعلق به رویان مو سلامتمی باشد.

Search

تماس