کاشت ابرو

زیبایی صورت هر شخص به عوامل زیادی بستگی دارد و وقتی که این عوامل را در کنار یکدیگر قرار می دهیم می توانیم بگوییم که شخص زیبایی کاملی دارد یا خیر اما این امر نیز کاملا بستگی به صلیقه اشخاص دارد.

یک از بزرگترین عواملی که زیبایی هر شخص را تعیین می کند ابروها هستند. ابرو های کم پشت می توانند زیبایی صورت شما را از بین ببرند.

یکی از پر طرفدار ترین روش ها برای بازیابی ابرو ها از دست رفته کاشت ابرو است که بهترین روش برای کاشت ابرو برای اینکه زیباترین و طبیعی ترین نتیجه را به دست بیارید روش کاشت SUT است.

دلایل کم پشت شدن ابرو ها

یکی از دلایل می تواند کم پشت بودن مادرزادی ابرو ها باشد که شخص به صورت مادرزادی دارای ابرو های کم پشتی است.

یک از دلایل دیگر می تواند سوختگی در صورت و اثر به جای مانده از حوادث باشد مثل جای زخم یا شکستگی ها.

یکی دیگر از دلایل می تواند استفاده از لوازم آرایش غیر استاندارد و یا انجام تتو های ابرو باشد که باعث کم پشت شدن یا از بین رفتن کامل ابرو ها می شود.

چه روشی برای کاشت ابرو بهتر است؟

برای کاشت ابرو استفاده از روش SUT بهترین نتیجه را در بر خواهد داشت به این دلیل که با این روش بدون هیچ در و خونریزی و بدون ایجاد هیچ گونه جای زخم انجام می شود و با توجه به اینکه از جدید ترین دستگاه های کاشت مو در این روش استفاده می شود و کاشت می تواند بسیار دقیق و طبیعی باشد و جهت مو های کاشته شده با جهت طبیعی رشد ابرو ها هماهنگ باشد.  بهترین نتیجه را می توانید از روش SUT برای کاشت ابرو به دست بیاورید.

چه افرادی برای کاشت ابرو می توانند بهترین گزینه باشند.

افرادی که به صورت مادر زادی ابرو های کم پشتی دارند.

افرادی که در حادثه به دلیل جای زخم قسمتی  از ابروی خود را از دست داده اند.

افرادی که جای سوختگی در روی صورت خود دارند

افرادی که به دلیل بیماری های خود ایمنی مو های صورت آنها از بین رفته است

افرادی که به دلیل استفاده از لوازم آرایش غیر استاندارد ابروهای آنها کم پشت شده

آیا افرادی که ابرو های خود را تتو کرده اند می توانند کاشت ابرو انجام دهند؟

بیشتر خانم ها به دلیل اینکه ابرو های کم پشتی داشته اند یا از لوازم آرایش برای پر پشت نشان دادن ابروی خود استفاده می کردند یا این که از تتو ها برای این امر استفاده می کردند. بعضی از خانم ها می خواهند که بعد از مدتی کاشت ابرو انجام دهند به دلیل اینکه تتو ها از نزدیک کاملا قابل تشخیص بودند و زیبایی طبیعی را به شخص نمیدهند. بعضی از خانم ها میل دارند که کاشت موی ابرو بر روی تتو انجام شود که این مسئله کاملا بدون اشکال است و کاشت بر روی تتو برای آنها انجام می گیرد. اما بعضی از خانم ها دوست دارند که بعد از کاشت دیگر تتو نداشته باشند به همین دلیل به آنها گفته می شود که قبل از کاشت ابتدا باید تتو های خود را با روش هایی مثل انجام لیزر برای پاک کردن تتو از بین ببرند و بعد از اینکه کاملا پوست شان بهبودی پیدا کرد و تتو به صورت رضایت بخشی پاک شد اقدام به کاشت ابرو بکنند.

تفاوت کاشت ابرو با روش SUT و روش های دیگر

در روش های قدیمی و سنتی امکان اینکه کاشت را با جهت رشد طبیعی موهای ابرو هماهنگ کنند وجود نداشت به همین دلیل بعد از کاشت مو های ابرو به صورت ایستاده و سیخ سیخ رشد می کرد و نتیجه زیبایی را در بر نداشت و نمی توانستند که به حجم و اندازه دلخواه برای پر پشت کردن ابرو ها برسند. اما در روش SUT به دلیل پیشرفته بودن دستگاه های برداشت مو و همچنین در زمان کاشت ابرو به دلیل ریز تر بودن دستگاه ها می توانند در کنار پر پشتی و زیبایی بیشتر جهت کاشت را به شکلی انجام دهند که کاملا با جهت رشد موهای طبیعی ابرو همانگ باشد و تشخیص ابرو های کاشته شده از ابرو های طبیعی کاملا غیر ممکن است.

آیا سن خاصی برا کاشت ابرو وجود دارد؟

هیچ نوع محدودیت سنی جهت کاشت ابرو به روش SUT وجود ندارد و آقایان و بانوان می توانند در هر سنی برای کاشت ابرو اقدام کنند.

کاشت ابرو فقط برای خانم ها است؟

 آقایان نیز می توانند کاشت ابرو داشته باشند خیلی از آقایان به دلیل حوادثی که برای آنها اتفاق افتاد است و یا اینکه بیماریی هایی که باعث از بین رفتن مو در فرد می شود ابرو های خود را از دست داده اند که این افراد نیز می توانند به راحتی با استفاده از روش کاشت ابرو با روش SUT ابرو های از دست رفته خود را دوباره با زیبایی اولیه به دست بیاورند.

آیا موهای ابروی کاشته شده دوباره می ریزد؟

خیر این مو های کاشته شده که معمولا از پشت سر برداشت می شود کاملا طبیعی هستند و رشد می کنند و ریزش دوباره ندارند.

تا چه زمانی نتیجه کار به صورت کامل معلوم می شود؟

زمان رسیدن به نتیجه بسته به متابولیسم هر فرد متغییر است. از 10 روز تا دو هفته جهت بهبود کامل به زمان نیاز است و تا 4 الی 5 ماه بعد از عمل کاشت ابرو نتیجه کامل نمایان می شود. ابرو های کاشته شده کاملا طبیعی و به جهت همان مو های ابرو های طبیعی انجام گرفته است به همین دلیل شما زیباترین نتیجه را بعد از مدت ذکر شده کسب خواهید کرد.

تماس با کلینیک
Directions