کاشت مو برای کاشت مو می توانید با حضور در رویان مو سلامت، کاشت مو خود را به صورت تضمینی انجام دهید.

کاشت مو برای افرادی که اکنون از نداشتن مویی مناسب رنج می رند مناسب می باشد لذا کاشت مو همواره مورد توجه نسبت به روش های دیگر بوده است.

برای کاشت مو روش های متفاوتی وجود دارد که متخصصین ما می توانند بهترین کاشت مو را برای شما انجام دهند. اگر هم اکنون نیاز به تغییر ظاهری را در خود احساس می کنید، کاشت مو را در کلینیک رویان تجربه کنید . کاشت مو یکی از خدماتی است که کلینیک رویان به شما عزیزان ارائه می دهد. خدماتی دیگر نظیر کاشت سیبیل، لیزر، کاشت ابرو، کاشت مو و… را با مجرب ترین و بهترین متخصصین ارائه می دهد. کاشت مو ارزان را می توانید با قیمت مناسب در کلینیک رویان مو سلامت انجام دهید. علل متعددی در رشد مو موثر است اما زمانی که یک ناحیه از بدن رشد خود را از دست داده یا کم می شود، لازم است که در با متخصصین و مشاورین نظیر رویان کلینیک تماس گرفته و در صورت نیاز کاشت مو و یا از خدمات دیگر بهره ببرید.

کاشت مو که در جراحی های امروزه استفاده می شود، تارهای مو و ریشه‌های مواز ناحیه ای برداشته می شود و به منطقه ای که مو در آن وجود ندارد و یا کم مو است منتق می گردد. روش نامبرده برای بازسازی و ترمیم ریش، مژه، ابرو، موهای سینه، موهای تناسلی استفاده می‌شود.

برای مشاوره و ویزیت با کلینیک رویان تماس حاصل کرده و از خدمات نوین ما برای کاشت مو و … استفاده نمایید.

شماره تلفن : ۴۱۹۳۶ – ۰۲۱

مقالات

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *