SuperFUE چیست؟

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 

SuperFUE چیست؟

کاشت مو به روش SUPER FUE  جدیدترین تکنولوژی روز دنیا می باشد که برای نخستین بار در خاورمیانه ، دانش و تکنولوژی این روش به صورت انحصاری در اختیار مجموعه کلینیک های پوست رویان قرار گرفته است .

  • مجموعه رویان مفتخر است که بصورت انحصاری مجری این شیوه کاشت مو در ایران و خاورمیانه می باشد .

روش SuperFUE

مهمترین مزیت های این روش به شرح زیر میباشد :

1-بکارگیری دستگاه هوشمند SUPER FUE که قابلیت اسکن و شناسایی موههای ضخیم و چند ریشه که مناسب جهت کاشت مو می باشد را دارد و بدون هیچ کونه آسیبی به ریشه مو هها عمل برداشت مو را با دقت فراوان انجام میدهد که نتیجه کار با این دستگاه  باعث ایجاد تراکم موههای کاشته شده به میزان 3 – 4 برابر نسبت به روشهای سنتی گذشته می باشد  .

2-استفاه از سلولهای بنیادی خون خود فرد جهت نگهداری بافت های برداشت شده توسط دستگاه super FUE

3-بدون نیاز به برش جراحی ، خونریزی و بخیه و بجای ماندن خط بخیه و اسکار

4-به سبب به کارگیری از لیزرتراپی این روش دوره ی نقاهت بسیار کوتاهتری نسبت به روشهای سنتی گذشته دارد.

5-امکان کامل کاشت مو فقط در 1 الی 2 روز بدون نیاز به جلسات ترمیمی و مجدد

6-رویش سریعتر موههای کاشته شده نسبت به روشهای گذشته ، در این روش موههای کاشته شده پس از 6-9ماه به حداکثر تراکم کاشته شده می رسند در حالی که در روشهای گذشته 12-14 ماه زمان جهت رسیدن به تراکم کاشته شده لازم بود .

7-ایجاد طبیعی ترین خط رویش مو توسط طراحی هوشمند و کامپیوتری SUPER FUE

8-امکان طراحی چهره شما قبل از عمل

9-بکارگیری همزمان لیزر هوشمند SUPER FUE جهت از بین رفتن التهاب منطقه کاشت مو و ترمیم سریعتر منطقه برداشت کاشت و رشد سریعتر موههای کاشته شده که باعث کاهش دوره نقاهت بعد از عمل می گردد .

10-امکان برداشت مو از سایر مناطق بدون بجای گذاشتن اسکار و خط برش

11-تمامی پروسه SUPER FUE فقط در کلینیک های فوق پیشرفته و دارای مجوز رویان با نظارت مستقیم اساتید برجسته دانشگاهی انجام می پذیرد .

12-شایان ذکر است که به علت موفقیت بی نظیر این روش ، تنها شیوه مورد تایید بیمه ایران و بیمه humana امریکا می باشد که به تمامی عزیزانی که از این روش جهت کاشت مو استفاده نمایند ضمانت نامه کتبی بیمه ایران و بیمه امریکا تعلق می گیرد که این بیمه نامه ها بدون قید شرط در صورتی که فرد نتیجه مناسب از عمل را نداشته باشد عودت کل هزینه را تقبل می نماید .

superfue

 

استفاده از دستگاه فوق پیشرفته اسکن پوست و مو برای تشخیص و طراحی رباتیک

 

SuperFUE Device  SuperFUE-Device4                                            

 

 

 

 

 

 

              

 

 

 

 

 

 

 پروسه ی کاشت در روش SuperFUE:

روش عمل SuperFUE: بیمار پس از پذیرش و انجام ازمایشات ابتدایی جهت اسکن کل سر و انالیزر پوست و مو یک روز قبل از عمل به کلینیک مراجعه می نماید در این مرحله با اسکن پوست سر و انالیزر کامل موهای منطقه ی برداشت، توسط دستگاه های فوق پیشرفته SuperFUE به اطلاعات ارزشمندی به شرح زیر دست می یابیم.

1-طراحی کامپیوتری خط رویش مو با توجه به فنو تیپ و استانداردهای کاشت موی امریکا

2-اندازه گیری وسعت منطفه ی کاشت و مشخص نمودن تعداد فولیکول های مورد نیاز جهت حداکثر تراکم کاشت مو در منطقه مورد نظر

3-ترسیم الگوی کاشت مو با مشخص نمودن تعداد گرافت مورد نیاز

4-آنالیزر و اسکن منطقه برداشت مو که پس از آنالیزر کامپیوتری اطلاعات با ارزشی به شرح زیر بدست می اید

-تعداد کل فولیکول های قابل برداشت موی سر

-مشخص نمودن تعداد گرافت های با ریشه های چندتایی و با ضخامت مناسب جهت کاشت مو

-مشخص کردن رطوبت، چربی و الاستیسه پوست و بهترین منطقه برداشت مو

-مشخص نمودن عمق ریشه های مو جهت برداشت هوشمند گرافت ها بدون وارد شدن آسیب به ریشه مو

-مشخص نمودن درصد موهای سفید و سیاه منطقه برداشت مو در جهت برداشت حداکثر موهای سیاه

-مشخص نمودن خون رسانی زیرپوستی در جهت جلوگیری از نکروز پوستی

-معاینه کامل پوستی در جهت رد هرگونه بیماری پوستی و قارچی و...

-گرفتن عکس و فیلم بصورت 3D با اشعه uv

پس از طی کلیه مراحل فوق تخصصی اسکن با دستگاه های فوق پیشرفته  SuperFUE اطلاعات در سایت مرکزی SuperFUE بارگزاری می گردد جهت انالیزر نهایی و مشخص شدن شیوه کاشت مو و مراحل صدور بیمه نامه HUMANAامریکا و بیمه ایران

در روز عمل پس از مراجعه متقاضی به یکی از کیلینیک های تخصصی طرف قرارداد با رویان مو پس از طی شدن مراحل پذیرش و تشکیل پرونده و اماده شدن ابتدایی و ویزیت توسط متخصصین پوست و مو جهت اغاز عمل با مراجعه به اتاق مربوطه به  SuperFUE در ابتدا با واردکردن پسوورد متقاضی به سایت  SuperFUEنقشه ی کلی کاشت مرحله به مرحله ترسیم می گردد.

پس از طراحی خط رویش مطابق استاندارد طراحی شده و اخذ قبولی از متقاضی با گرفتن چند سی سی خون جهت جداسازی سلول های بنیادی فرد عمل کاشت مو اغاز می گردد.

خون گرفته شده در داخل دستگاه SuperFUE قرار داده می شود که پس از نیم ساعت سلول های بنیادی جداسازی شده اماده می باشد که در عمل جهت  نگهداری بافت بیمار استفاده شود پس از خاتمه طراحی منطقه کاشت و خط رویش و اماده سازی منطقه جهت کاشت با دستگاه SuperFUE که مجهز به سنسور هوشمند است با توجه به انالیز انجام شده شروع به برداشت فولیکول های اسکن شده که دارای حداکثر قابلیت از نظر ضخامت و چند ریشه ای بودن را دارند برداشت می گردد شایان ذکر است در این مرحله با توجه به هوشمند بودن دستگاه و آنالیز کامپیوتری انجام شده توان برداشت حداکثری گرافت های چند ریشه ای ( 4تا5 برابر بیشتر) حاصل می گردد دستگاه SuperFUE به دلیل هوشمند بودن تیغه برداشت هیچ گونه آسیبی به ریشه ی موهای برداشت شده وارد نمی نماید و به دلیل شیوه منحصر به فرد برداشت باعث می شود بافت برداشت شده با کمترین اسیب در حداقل زمان بدون بجا گذاشتن نمای اسکار جوش بخورد و ترمیم یابد. باتوجه به انتخاب هوشمند بهترین گرافت های بنیادی و مشخص شدن نمای کاشت مو و تخمین دقیق مقدار بافت نتیجه حاصل از عمل پس از یک دوره 9 – 6 ماهه که حداقل 4 ماه زودتر نسبت به روش های گذشته است و با تراکم بیش از 5-4 برابری به بهترین نتیجه ی ممکن از کاشت نایل می گردد بدین سبب است که بیمه ایران و بیمه هیومانا از امریکا متد SuperFUE را تضمین بی قید و شرط نمودند. در این روش به دلیل عدم استفاده از شیوه جراحی و روش ویژه برداشت مو از قسمت پشت سر متقاضی نیاز به استراحت پس از عمل ندارد و دارای کمترین دوره نقاهت پس از عمل نسبت به کلیه روش های گذشته می باشد.

برای اطلاعات تکمیلی و مشاوره رایگان در رابطه با خدمات، هزینه ها و... با شماره تلفن 41936-021 تماس حاصل فرمایید.

 

 

 

کلینیک های تخصصی

وابسته به

رویان مو

سلامت

قیطریه :

قیطریه-تقاطع قیطریه و بلوار اندرزگو-کوچه خسرو جنوبی- انتهای کوچه پلاک 25

کلینیک زعفرانیه :

تهران-زعفرانیه-مقدس اردبیلي

شهرک غرب:

خیابان فخار مقدم

عمان

مسقط

کلینیک پوست و مو رویان شعبه کرمانشاه:

کرمانشاه-خیابان 22 بهمن-روبه روی مسجد کوکب رشیدی-طبقه فوقانی داروخانه دکتر لطفی

کلیه حقوق این سایت متعلق به رویان مو سلامتمی باشد.

Search

تماس