• تماس با ما۰۲۱۴۱۹۳۶
  • آدرس ماتهران، خیابان اندرزگو

 

درباره ما

_

کلینیک زیبایی و کاشت موی رویان سلامت یکی از برترین مراکز کاشت مو و زیبایی در تهران می باشد که از مدرنترین تجهیزات و تکنولوژی های روز دنیا با هدف ارائه بهترین و متنوع ترین خدمات حوزه سلامت و زیبایی استفاده می کند و نیز با به کار گیری کادر پزشکی مجرب و اعضا انجمن متخصصان پوست ، مو و زیبایی ، آماده ارائه خدماتی از قبیل کاشت مو،کاشت ابرو و کاشت ریش، جراحی های لاغری( لیپوماتیک ، آبدومینوپلاستی )، اسلیو و بای پس معده ، جراحی لیزری بینی، جوانسازی، تزریق زیبایی می باشد . متخصصان این مرکز با ارائه مشاوره ، بهترین روش های درمانی را به بیماران معرفی کرده و سپس به درمان آنها اقدام می کنند. ما در این کلینیک طیف جامعی از خدمات درمانی را با رعایت استانداردهای کیفی ارائه می کنیم و اطمینان حاصل می کنیم که عمل کاشت مو و جراحی پلاستیک شما بدون دغدغه انجام می شود و به نتایج مطلوب مورد نظر دست پیدا می کنیم.

خدمات ما

_
Printتقویت مو

درمان‌های تقویتی ریزش مو به سه دسته مزوتراپی، PRP و لیزرتراپی تقسیم می‌شوند که سریع ، مقرون به صرفه و غیر جراحی می‌باشند و هیچ زخمی ایجاد نمی کنند.

Printکاشت ریشبه روش SUT

با استفاده از برخی از موهای پوست سر به عنوان اهدا کننده می‌توان تراکم ریش را افزایش داد که این روش اخیراً محبوبیت خاصی پیدا کرده است.

Printکاشت ابروبه روش SUT

این روش رشد طبیعی ابرو ها را به همراه دارد ، این روش نیاز به متخصصی ماهر دارد که بهترین اجرا را برای افراد به همراه داشته باشد ، برای اجرای کاشت ابرو به روش sut نیاز به جلسه مشاوره می باشد که در این جلسه متخصص به معاینه دقیق مراجع کننده می پردازد تا با توجه به مدل ابرو ها ، مقدار ریزش ابرو و ظاهر شخص ، نوع کاشت ابرو و روند درمان را مشخص سازد .

Printکاشت موبه روش SUT

پیوند مو می تواند برای مردان با طاسی مردانه، زنان با موهای نازک و هرکسی که برخی از موهای خود را در اثر سوختگی یا آسیب دیدگی از دست داده است مناسب باشد.

حداکثر تراکم کاشت

بدون برش جراحی و درد

پیش پرداخت 

با اقساط بدون بهره

مشاوره رایگان

شما می‌توانید وقت مشاوره رایگان بگیرید.

دستگاه 2018

طبیعی‌ترین خط رویش

گالری تصاویر

_
تماس با کلینیک
Directions