بهترین روش کاشت مو چیست؟

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 
بهترین روش کاشت مو چیست؟

بهترین روش کاشت مو دغدغه ای است که ذهن خیلی از شما عزیزان را درگیر خود می کند. در این مقاله می خواهیم شما را باروش های کاشت مو آشنا کنیم. کاشت مو می تواند یکی از روش های زیر باشد:FIT یکی از این روش ها کاشت مو است که از حدود 15 سال پیش در آمریکا اجرا می شد. , .... است. , FUT , SUT از دیگر روش هایی است که استفاده می شود. برای آشنایی بیشتر در ادامه با ما همراه باشید..

روش هایی که برای کاشت مو استفاده می شود را در ادامه بررسی می کنیم:

کاشت موی طبیعی با روش SUT:

کاشت مو به روش SUT از معروفترین و بهترین روش های کاشت مو می باشد. در SUT  شما بدون بیهوشی و جراحی کاشت مو انجام می دهید.در این روش که SUT نام دارد زخمی بر بدن شما باقی نمی ماند و عوارضی برای شما ندارد. کاشت مو در این روش با دستگاه های خودکار و پیشرفته انجام میشود  است. از مزایای این دتشگاه ها تعداد زیاد کاشت مو در یک جلسه می باشد زیرا چندین برابر دستگاه های دیگر می تواند کاشت مو انجام دهد. کاشت طبیعی مو از مزایایی دیگر این روش است که بسیار شبیه موی طبیعی شما می باشد.

کاشت مو با روش FIT:

FIT یکی از این روش ها کاشت مو است که از حدود 15 سال پیش در آمریکا اجرا می شد و از آن زمان مورد استقبال قرار گرفته است. کاشت مو به روش FIT به صورت بدون بیهوشی انجام می شود که این از مزایای کاشت مو FIT است. در این روش که FIT نام دارد روش متعارفی است که توسط متخصصین کاشت موی رویان مو سلامت برای شما عزیزان انجام می شود.

کاشت مو با روش FUT:
این روش یعنی FUT بسیار شبیه به FIT است که اکثر شما عزیزان تصور می کنید که این روش یعنی FIT و FUT یکی هستند در صورتی که این گونه نیست. در روش FUT از تجهیزات پیشرفته تری استفاده می شود . همچنین زمان کاشت با این روش در یک جلسه کمتر می باشد. بیمار در این روش هوشیاری کامل دارد و پزشک متخصص رویان مو سلامت، کاشت موی طبیعی شما را انجام می دهد.

برای اطلاعات تکمیلی و مشاوره رایگان در رابطه با خدمات، هزینه ها و... با شماره تلفن 41936-021 تماس حاصل فرمایید.
 

کلینیک های تخصصی

وابسته به

رویان مو

سلامت

کلینیک تخصصی پوست و مو رویان :

تهران-قیطریه- بلوار اندرزگو

کلینیک تخصصی پوست و مو زعفرانیه :

تهران-زعفرانیه-مقدس اردبیلي

خانه لیزر رویان (شهرک غرب) :

تهران-شهرک غرب-بلوار دادمان

خانه لیزر رویان (پاسداران) :


تهران-پاسداران-ميدان هروي

کلینیک تخصصی پوست و مو رویان شعبه کرمانشاه:

کرمانشاه-خیابان 22 بهمن-روبه روی مسجد کوکب رشیدی-طبقه فوقانی داروخانه دکتر لطفی

کلیه حقوق این سایت متعلق به رویان مو سلامتمی باشد.

Search

تماس